fbpx

Koszt wegańskich kosmetyków

 

 

 Skoro jesteś na naszej stronie, zapewne należysz do grupy świadomych konsumentów. Bardzo nas to cieszy, ponieważ same kupujemy produkty, od sprawdzonych dostawców. Dotyczy to także produktów spożywczych,gdyż wspieranie lokalnych producentów żywności jest dla nas bardzo ważne.

 

 Natomiast jeśli mówimy o produkcji wegańskich kosmetyków, warto wiedzieć, że ich cena znacząco różnić się od tych konwencjonalnych. Zależy to głównie od instytucji certyfikującej. Istnieją zaświadczenia stowarzyszeń wegańskich, które są płatne. Znaczek Vegan, może właśnie wiązać się z wyższą ceną produktu.

 

Natomiast jeśli chodzi o Lady of Nature, jesteśmy zweryfikowanie przez bardzo restrykcyjne Stowarzyszenie Kosmetyki bez Okrucieństwa. Co ważne w przypadku naszych produktów, ta pozytywna weryfikacja nie wpływa na ich koszt.

 

Możesz się zatem cieszyć używaniem etycznych kosmetyków, bez przepłacania za nie.

Co to są wegańskie kosmetyki ? Czy wegańskie perfumy są drogie ? 6

Co to są perfumy botaniczne?

 

 

 

               W dzisiejszym świecie sporo kosmetyków wykonywanych jest, według nas w sposób niewłaściwy. Jednym z  przykładów są perfumy i wszelkie odświeżacze powietrza, w toku produkcji których zawsze używane są substancje mające na celu obniżyć ich cenę. Takimi substancjami mogą być, między innymi glikole, przez bardzo wiele osób uważane za kontrowersyjne. My także  tę opinię t podzielamy. W związku z tym, gdy zakładaliśmy  firmę naszym głównym celem było wyzbycie się ich z procesu produkcji. Używamy jedynie olejków eterycznych oraz sprawdzonych substancji syntetycznych. Zapewne jak wiesz, że pod napisem “perfum” mogą być zakodowane różne substancje ( może ich być ponad 300 ). Dlatego jeśli rozważamy użycie jakiejkolwiek, sprawdzamy najpierw ich skład i dopiero gdy są, według nas odpowiednie mogą trafić do receptury.  Proszę pamiętać, że substancje syntetyczne mogą być różnego rodzaju, wiele z nich codziennie zjadamy. Dodawane są do lodów, deserów, napojów, suplepmentów diety w postaci otoczek, leków . Dlatego tak ważne jest oglądanie każdej z nich z lupą w ręku. Gwarantujemy, że nasze produkty powstały w oparciu o nasze zamiłowanie do czytania etykiet, wszelakich analiz i detyktywistyki kosmetologicznej.

 

 

 

 W naszej małej manufakturze produkujemy je ” JAK dla SIEBIE”

 

 

    Cała produkcja odbywa się także w procesie maksymalnego oszczędzania wody oraz jako jedna z nielicznych firm na świecie wprowadziliśmy już 4 lata temu politykę wspierającą recykling. Każde nasze opakowanie można zwrócić, uzyskując największy możliwy rabat, bo aż 30 %. Proces produkowania pachnących specyfików jest trudnym procesem, ponieważ musimy wyważyć recepturę oraz bardzo pożądaną przez Klientki trwałość. Uważamy, że udało się to nam ponad miarę 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozgość się u nas i zapraszamy Cię do czytania naszych zasobów na stronie. Mamy nadzieję, że nasza misja jest bliska również Twojemu SERCU 🙂