fbpx

 : Bardzo często pytacie nas co to znaczy, że zapach ma pudrowe wykończenie? Przyznamy, że to zjawisko jest trudne do wytłumaczenia. Zazwyczaj takie zapachy kojarzą nam się ze słodkimi nutami. Nie oznacza to jednak, że zapachy bardziej odważne, drapieżne nie mogą go również mieć. 

Gdy spojrzymy na ten temat od strony teoretycznej, możemy w takim zapachu spodziewać się  nut różanych, waniliowych, ambrowych,  lilakowych, fiołkowych  lub irysa. Jednak mało kto może się pochwalić tak dużym doświadczeniem perfumeryjnym, aby wychwycić te komponenty .Warto zaznaczyć, że akordy pudrowe zostały dostrzeżone przez perfumiarzy już prawie 300 lat temu. Przyjęły się i odniosły ogromny sukces!

Aby przybliżyć Wam czym jest „pudrowość” jak zwykle podeszłyśmy niekonwencjonalne do tematu 😉

Postanowiłyśmy zapytać nasze testerki pokazując  im różne próbki o ich skojarzenia. Poniżej odpowiedzi, które padły:

Otulający,

Miły

Poprawiających humor

Przypominając dzieciństwo

Zapach niemowlaka

Zapach mydełka

Kobiecość

Niewinność

Dom

Bezpieczeństwo

Przytulanie

Komfort

Babcia

Puder dziecięcy

Jak widzicie określenia są bardzo różnorodne,  a to co się wyróżnia to raczej pozytywna konotacja. Na pewno, każdy kto nawet nie znał wcześniej tej grupy zapachów, nie będzie miał żadnych problemów z ich rozpoznaniem.

Stosowanie: Proponujemy podejście  metodycznie. Jak każdy zapach, a ten w szczególności używany w nadmiarze może być trudny. Dlatego też wiedząc, że masz do czynienia zapachem o takim charakterze postaraj się podejść do niego w sposób minimalistyczny. Najbezpieczniej będzie „psiknąć” go w powietrze nadstawiając dłoń. Nie chcesz przecież na wejściu zrazić się do tej pięknej grupy zapachów 😉

Jeśli chodzi o nas i  nasze to skojarzenia z pudrowym zapachem to słowo: kobiecość. Zresztą lubimy bardzo tę grupę zapachów, a naszym reprezentantem, choć na pewno nietypowym jest Różowy Pieprz i Bez. Jest on bardzo ostry na początku, silnie stężony, a jedynie pod koniec ma pudrowe wykończenie. Raczej zalicza się do zapachów z rodziny orientalnych. Zatem jak widzisz przemyśle perfumeryjnym istnieje 1 000 000 możliwości i sposobów odbioru zapachu. I to jest właśnie w tym najpiękniejsze! Każdy może eksperymentować i bawić się po swojemu!

 Różowy Pieprz i Bez, ręcznie robione, wegańskie, Cruelty Free, Perfumy Botanczne

 

Ten elegancki, bogaty zapach już w dniu swojej premiery zyskał grono wiernych wielbicielek. Spodoba się fankom zapachów klasycznych, orientalnych, dość ciężkich. Bardzo długo utrzymuje się na ciele. Posiada delikatne pudrowe wykończenie, pięknie podkreślając zapach skóry. Zmysłowe drzewo sandałowe, należy do jednych z najseksowniejszych akordów.

Perfumy łączą wyraźne nuty kwiatowe z ostrzejszymi nutami pieprzu i drzewa sandałowego, dzięki czemu zapach jest nie tylko bardzo oryginalny ale też niesamowicie zmysłowy i kobiecy. Projektując perfumy myśleliśmy przede wszystkim o kobietach przebojowych, pewnych siebie, które łączą w sobie pierwotną siłę z delikatnością.

Wszystkie nasze produkty są # Crueltyfree, zweryfikowane przez Stowarzyszenie Kosmetyki bez Okrucieństwa i Happy Rabbit.

Mieszaj nasze zapachy !  

Różowy Pieprz i Bez idealnie komponuje się z Tiramisu – uzyskasz wtedy ocieplenie waniliowych nut oraz Wieczorem Na Łące.

Lub odkryj swoją zaskakującą mieszankę i wyróżnij się z tłumu komercyjnych, masowych zapachów !

 

Wyczuwalne nuty:

          • bez
          • różowy pieprz
          • drzewo sandałowe

 

Pojemność: 50 ml

 

  *  PRODUKT WEGAŃSKI  *  NIESPRZEDAWANY W CHINCH PRZEZ ŻADEN Z POWIĄZANYCH PODOMIOTÓW
Świeży produkt – Nasze perfumy produkujemy ręcznie w małych partiach, pod zamówienia klientów.W związku z tym czas wysyłki to około 14 dni po opłaceniu zamówienia.
Różowy Pieprz i bez pudrowo orietnalny

Poniżej możesz wygodnie dodać Różowy Pieprz i Bez do swojego zamówienia z poziomu bloga